برای بسیاری از کودکان خردسال و همچنین بزرگسالان، یادگیری فن سحر و جادو راهی برای یادگیری یک استعداد است، که همزمان مهارت‌های روزمره آنها را نیز بهبود می‌بخشد. کودک می‌تواند از هنر شعبده‌ بازی برای بیان خود و همچنین تحت تأثیر قرار دادن دیگران استفاده کند. اما در هسته اصلی خود، شعبده‌ بازی راهی است که کودک می‌تواند همانطور که هست رشد کند. برای تشویق کودکان با شعبده و سرگرم کردن آنها خرید اسباب بازی رومیزی شعبده بازی می‌تواند شروع مناسبی باشد!

این ترفندها برای کودکان باعث ایجاد کنجکاوی می‌شوند و سرگرم کننده است. شعبده بازی همیشه یکی از بهترین منابع سرگرمی برای کودکان و همچنین بزرگسالان بوده است. کودکان در هر سنی شیفته ترفندهای شعبده بازی هستند. نمایش‌های جادوگران، کتاب‌های جادویی، ترفندهای جادویی شعبده‌ بازی که والدین بازی می‌کنند کودکان را بسیار خوشحال می‌کنند.

کودک شعبده باز - خرید اسباب بازی رومیزی شعبده

ترفندهای جادویی برای کودکان باید بسیار آسان باشد و تصاویر به کار رفته در این ترفندها نیز باید به راحتی قابل درک باشد. شعبده بازی منبع سرگرمی و کنجکاوی است اما این سرگرمی باید برای جیب والدین نیز دوستانه باشد. به همین خاطر ٰخرید اسباب بازی رومیزی شعبده بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چرا که شعبده بازی یک هنر است و برای دستیابی به کمال در هر هنری، باید تمرین کرد. به عنوان والدین باید کودک خود را به انجام جدی تمرین تشویق کنید. و خرید اسباب بازی‌هایی در این زمینه از طرف کودک تشویق تلقی می‌شود.

همین الان انواع بازی رومیزی کودک را در سمف شاپ ببینید

در زیر مهارت‌هایی که شعبده بازی در کودک شما تقویت می‌کند را برای شما آورده‌ایم:

بهبود مهارت‌‌های ارتباطی

یادگیری هر هنر نمایشی می تواند به کودک در برقراری ارتباط بهتر کمک کند. اما شعبده‌ بازی به آنها کمک می‌کند تا مهارت مکالمه و همچنین اعتماد به نفس را افزایش دهند. سخنرانی در بین عموم تقریباً در هر حرفه‌ای امروزه و مطمئناً در مدرسه یک مهارت ضروری است. برای توسعه این مهارت لازم است در مقابل گروهی از افراد تمرین شود. اعتماد به نفس و جاه‌طلبی می‌تواند از طریق ایجاد مهارت‌های ارتباطی رشد کند. پس از اینکه کودک آنها را از طریق سرگرمی، مانند شعبده‌ بازی یاد گرفت، شروع به استفاده طبیعی از آنها در شرایط روزمره می‌کند.

پرورش خلاقیت

شعبده‌ بازان برای رسیدن به اعمال خود و همچنین انجام آنها به خلاقیت نیاز دارند. وقتی کودک یک ترفند جادویی را یاد می‌گیرد، می‌تواند به صورت خلاقانه به آن نگاه کند. این خلاقیت و تخیل می‌تواند در عمل شعبده‌ بازی آنها و همچنین در زندگی روزمره ظاهر شود. با تخیل فعال‌تر، مهارت نوشتن و تفکر انتقادی می‌تواند در مدرسه شکوفا شود.

کودک شعبده باز - خرید اسباب بازی رومیزی شعبده

استقامت

یادگیری هر مهارت جدیدی به زمان و تلاش نیاز دارد. شعبده‌ بازی نیز از این قانون مستثنی نیست. یادگیری یک ترفند جادویی جدید می‌تواند روشی سرگرم کننده و لذت‌بخش برای یادگیری این باشد که پشتکار در هر کاری رمز موفقیت است. برای یادگیری و کشف یک ترفند جادویی جدید، تفکر خلاقانه و صبر لازم است.استیو از شعبده بازان بزرگ در حوزه کودکان، استقامت را از کلیدهای موفقیت در این راه می‌داند و معتقد است استقامت و صبر می‌تواند در همه جنبه‌های زندگی او منعکس شود. در زمان هدیه دادن به کودکان خرید اسباب بازی رومیزی شعبده بازی را می‌توانید در برنامه خود قرار دهید.

افزایش اعتماد به نفس

طبق تحقیقات انجام شده یادگیری شعبده بازی باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس کودکان می‌شود. کودکان وقتی قادر به انجام موفقیت‌آمیز ترفندهای جادویی و شعبده بازی هستند احساس قدرت می‌کنند.

نظم و انضباط شخصی را ارتقا می‌دهد

یادگیری ترفندهای جادویی و شعبده بازی مستلزم انضباط شخصی و پشتکار است. بدون این مهارت‌ها، یک شعبده باز موفق نخواهد بود. یادگیری برخی از ترفندها چند دقیقه طول می‌کشد در حالی که بعضی دیگر ممکن است ماه‌ها طول بکشد.

بیشتر بخوانید:  اسباب بازی‌های متناسب با کودکان ۶ سال

تفکر انتقادی را بهبود می‌بخشد

تفکر انتقادی مورد نظر بسیاری از کارفرمایان است، با این وجود مهارتی است که بسیاری از افراد از آن بی بهره‌اند. یادگیری، تماشا و اجرای شعبده بازی قطعاً تفکر انتقادی را بهبود می‌بخشد. در این باره شعبده باز دیگری معتقد است توانایی حل مسئله با استفاده از تفکر انتقادی مستلزم تجزیه و تحلیل مسئله از چند نقطه نظر است.

آنها را درگیر فعالیت بدنی می‌کند

ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که تعداد زیادی از بچه‌ها به تلویزیون و تلفن چسبیده‌اند و به طور دائم به اینترنت و رسانه‌های اجتماعی وصل می‌شوند.در واقع می‌توان گفت بچه‌ها هیچ نوع فعالیت فیزیکی ندارند یا تحرک خیلی کمی دارند. هر چیزی که بچه‌ها را از صفحه نمایش دور کند، به آنها کمک می‌کند تا تعادل سالم‌تری و بهتری در زندگی خود بوجود آورند.خرید اسباب بازی رومیزی شعبده‌ علاوه بر اینکه به آنها کمک می‌کند تا با دست و ذهن خود کاری انجام دهند؛ آنها را برای مدتی از دنیای دیجیتال نیز دور می‌کند.

کودک شعبده باز - خرید اسباب بازی رومیزی شعبده

شعبده بازی به حداقل تجهیزات نیاز دارد

برخلاف بسیاری از سرگرمی‌ها و ورزش‌های دیگر، شعبده‌ بازی هزینه زیادی ندارد و نیاز نیست وسایل زیادی خریداری کنید. با خرید اسباب بازی رومیزی شعبده بازی و تنها یک جعبه کودک شما برای ساعت‌ها سرگرم شده و البته در مهارت‌هایش پیشرفت می‌کند.

مانند بازی ویدئویی نیست

شعبده بازی بر مبنای زندگی واقعی بنا شده است (اگرچه فانتزی را شبیه‌سازی می‌کند) کودکان می‌توانند مهارت جدیدی را بدست آورند، دقیقاً مانند یک بازی رایانه‌ای، اما بدون پاداش‌های فوری که یک بازی رایانه‌ای به آنها می‌دهد.

چابکی کودکان را تقویت می‌کند

هماهنگی، زمانبندی و رفلکس چشم با تسلط بر ترفندهای جدید ایجاد می‌شود. شعبده بازی همچنین می‌تواند یک مکمل کامل برای یادگیری یک ساز موسیقی به همین دلیل ایجاد هماهنگی باشد.

انتخاب بازی‌های مناسب شعبده بازی مناسب برای بچه‌ها می‌تواند یک چالش واقعی باشد. بازی مناسب برای بچه‌ها باید مشخصات زیر را داشته باشد:

دستورالعمل راحت بازی

در حالت ایده آل، بازی‌های مناسب کودکان باید دارای دستورالعمل راحت و آموزش راحت باشند. تا خیلی راحت بتوانید به کودکان آموزش دهید.

فرضیه‌ای ساده، واضح و آسان برای درک

بازی‌های شعبده برای کودکان در سنین پایین باید خط داستانی ساده‌ای را دنبال کنند. بازی‌های شعبده دارای مراحل زیادی هستند، بنابراین ساده نگه داشتن روش به این معنی است که کودک شما می‌تواند بر روی نمایش جادویی و مهارت‌های نمایشی خود تمرکز کند.

رتبه‌بندی سن داشته باشند

باید مشخص باشد که بازی‌های شعبده باید برای چه گروه سنی مناسب است.

رعایت نکات ایمنی برای بچه‌های کوچک

رعایت نکات ایمنی بسیار مهم است باید بررسی کنید که اسباب بازی مورد نظر ایمنی است.

یادگیری مهارت

برخی از بازی‌های شعبده کودک شما را ملزم به یادگیری روش‌هایی برای بازی می‌کنند. سعی کنید موقع انتخاب بازی شعبده برای کودکان خود این نکته را مد نظر داشته باشید. بازی های شعبده خوب ترکیبی از ترفندها و مواردی است که به کار بیشتری احتیاج دارند.

کودک شعبده باز - خرید اسباب بازی رومیزی شعبده

چگونه کودک خود را با شعبده بازی آشنا کنیم؟

سن ۵ سالگی به بعد زمان خوبی برای شروع در یادگیری  شعبده بازی است. یک راه عالی برای انجام این کار پیدا کردن مجموعه شعبده مناسب با سن کودک است. خرید اسباب بازی رومیزی شعبده می‌تواند برای مدتی او را مشغول و خوشحال نگه دارد و البته مهارت‌های او را بهبود بخشد.

منبع

magicshop

stevemagician

magicaldave

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط