پروسه ارزیابی رایگان
دوره ارزیابی چیه؟

وقتی یک کودک عضوی از سمف‌کیدز می‌شه، قبل از شروع مسیر مهارت‌آموزی، وارد دوره‌ی ارزیابی اولیه می‌شه. چون ما نیاز داریم اول کودک و توانایی‌هاش رو خوب بشناسیم و متوجه بشیم وضعیتش توی ۴ مهارت اصلی چطوره.

ارزیابی چقدر طول می‌کشه؟

دوره‌ی ارزیابی اولیه ۳ ماه طول می‌کشه. در طول این ۳ ماه ما ویدئوی ۲۷ تا بازی رو در اختیار شما والدین عزیز قرار می‌دیم؛ یعنی هر ماه ۹ بازی جدید. بعد از شما خواهش می‌کنیم که موقع انجام هر بازی به یک سری نکات توجه کنید.

بازی ها چطور انتخاب شدن؟

تمام بازی‌های دوره‌ی ارزیابی با تحقیق و بررسی زیاد توسط تیم روان‌شناسان کودک سمف‌کیدز طراحی و تدوین شدن. هر بازی روی یک یا چند مهارت خاص کودک کار می‌کنه که ما اون‌ها رو توضیح دادیم. همچنین بازی‌ها بر اساس گروه سنی به دو دسته‌ی ۲ تا ۴ سال و ۴ تا ۶ سال تقسیم شدن و شما با توجه به گروه سنی فرزندتون، دوره‌ی ارزیابی مناسب سنش رو خریداری می‌کنید.

کودک چطور ارزیابی میشه؟

تیم روان‌شناسان ما یک پرسشنامه بر اساس بازی‌های دوره طراحی کردن. شما در طول دوره چندین بار به این پرسشنامه پاسخ می‌دین تا روند رشد کودک و وضعیت مهارت‌هاش ثبت بشه. ما در رابطه با نحوه‌ی پاسخدهی به پرسشنامه کاملا بهتون توضیح می‌دیم. بعد از پایان دوره‌ی ارزیابی، با توجه به پاسخ‌های پرسشنامه، یک گزارش کلی از روند پیشرفت و وضعیت فعلی کودک به شما داده می‌شه.

بعد از پایان این دوره ارزیابی چه اتفاقی می افته؟

بعد از گذروندن این دوره‌ی ۳ ماهه، بلافاصله کودک وارد مسیر مهارت‌آموزی می‌شه. یعنی با توجه به گروه سنی و توانایی‌هاش، اولین دوره‌ی مهارت‌آموزی رو شروع می‌کنه.

پروسه رایگان ارزیابی چیه؟

شما می‌تونید ۲ هفته از دوره‌ی ارزیابی رو به طور رایگان استفاده کنید. به این صورت که ویدئوی ۴ تا از بازی‌ها، توضیحات روان‌شناس کودک، پرسشنامه‌ی ارزیابی و راهنمای ارزیابی در اختیار شما قرار می‌گیره. در مدت این ۲ هفته شما بازی‌ها رو انجام می‌دید، پرسشنامه رو پر می‌کنید و روند رشد کودک به شما گزارش داده می‌شه. در پایان ۲ هفته می‌تونید درباره‌ی ادامه‌ی دوره تصمیم‌گیری کنید.
همین الان می‌تونید با توجه به گروه سنی فرزندتون، دو هفته‌ی اول دوره‌ی ارزیابی رو رایگان دریافت کنید.