اهمیت آموزش والدین

(می‌دونیم که همه‌ی شما مامان و باباها نقش‌های مختلفی دارین و مسئولیت‌های زیادی به عهده‌تونه؛ از محل کار گرفته تا‌ کارهای خونه و خیلی چیزهای دیگه.

اما باید یادتون باشه که مهم‌ترین نقش شما، پرورش یه موجود کوچولو و مستقله که اتفاقا از هر کاری سخت‌تره!

این کار سخت، مثل هر کار دیگه‌ای نیاز به مهارت و تخصص داره، پس برای تربیت صحیح یک نسل سالم، مثل هر کار دیگه‌ای، اول باید آموزش اصولی ببینید.

باید سعی کنید خودتون رو به روز نگه دارید و از مسائل مربوط به بچه‌ها آگاه باشید. می‌تونید کتاب‌های مرتبط بخونید، از روان‌شناس‌های حوزه‌ی کودک یا متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا رفتار صحیح با بچه‌ها در موقعیت‌ها و دوران مختلف رو یاد بگیرید.)

سمف‌کیدز برای آموزش والدین چه راه حلی داره؟

۱. پکیج های گروهی

(موضوع هر پکیج‌ گروهی یکی از دغدغه‌های رایج بین مامان و باباهای بچه‌های گروه‌های سنی مختلفه؛ برای مثال پرخاشگری، تربیت جنسی و …

توی این پکیج روان‌شناس مجموعه‌ی ما درباره‌ی مووضوع پکیج، مثلا تربیت جنسی، تمام آموزش‌های لازم رو به شما می‌ده و به همه‌ی پرسش‌های شما درباره‌ی اون موضوع پاسخ می‌ده.

پکیج‌های گروهی توی ۳ بخش زیر اجرا می‌شن تا ما و شما مطمئن باشیم که بهترین نتیجه رو کسب می‌کنیم.)

 

وبینار آفلاین آموزشی

 توی گام اول، ویدئوی وبینار مربوط به پکیج در اختیار شما قرار می‌گیره. توی این ویدئو، روانشناس مجموعه‌ی ما به صورت تمام و کمال درباره‌ی موضوع پکیج، چالش‌ها، پرسش‌های رایج، راهکارها و رفتارهای مناسب و … توضیح می‌دن. شما می‌تونید هر زمان و هر چند بار که خواستید ویدئو رو تماشا کنید و نیازی نیست توی زمان مشخصی آنلاین باشید.

گروه واتساپ

توی گام دوم شما عضو یک گروه دائمی واتس اپ می‌شید. توی این گروه، روان‌شناس مجموعه‌ی ما و همینطور مامان و باباهای دیگه که دغدغه‌ی شما رو داشتن عضو هستن. شما می‌تونید تا همیشه همه‌ی سوالاتتون رو از روان‌شناس ما بپرسید و با مامان و باباهایی که مثل شما هستن تعامل کنید.

پشتیبانی روانشناس

روان‌شناس مجموعه‌ی ما تا هر زمانی که درباره‌ی موضوع وبینار به چالشی بر بخورید یا پرسشی داشته باشید، در کنار شما هستن. می‌تونید توی گروه واتس اپ تمام دغدغه‌هاتون رو باهاشون مطرح کنید. حتما تا زمانی که نتیجه‌ی مطلوب بگیرید، با صبر و حوصله در کنارتون هستن.

۲. پکیج‌های اختصاصی

موضوع پکیج‌های‌ اختصاصی هم درباره‌ی دغدغه‌های رایج بین مامان و باباهاست؛ اما تفاوت موضوع پکیج‌های اختصاصی با پکیج‌های عمومی اینه که پکیج‌های خصوصی درباره‌ی دسته‌ای از دغدغه‌های والدین هستن که مربوط به مقطع زمانی خاصی هستن و روند آموزش برای مامان و باباها باید تا پایان اون مقطع زمانی و برطرف شدن کامل اون دغدغه ادامه داشته باشه. برای مثال از پوشک گرفتن، جدا کردن جای خواب کودک، از شیر گرفتن و …

توی این پکیج روان‌شناس اختصاصی شما طی جلسه‌ی آنلاین اولیه‌ درباره‌ی وضعیت شما و کودکتون اطلاعات کسب می‌کنن. بعد متناسب با شرایط شما برای حل موضوع مورد نظر بهتون راهکار ارائه می‌دن.

توی پکیج‌های اختصاصی، تا زمانیکه شما و کودکتون نتیجه‌ی کامل بگیرید، روان‌شناس تیم ما به صورت آنلاین و کاملا خصوصی در کنارتون هستن و هر زمان در رابطه با موضوع پکیج به چالشی بر بخورید، کمک و راهنمایی‌شون رو در اختیار شما می‌ذارن. برای مثال اگر پکیج اختصاصی از پوشک گرفتن کودک رو تهیه کنید، تا هر زمانی که به طور کامل فرآیند از پوشک گرفتن کودکتون طی بشه، ما کنار شما هستیم.

۳. مشاوره با روانشناس

اگه در رابطه با موضوع خاصی دغدغه دارید که توی پکیج‌های گروهی و اختصاصی پیداش نکردید، یا اینکه دوست دارید در رابطه با موضوع خاصی در حوزه‌ی مسائل مربوط به کودک، با یک متخصص صحبت کنید، این خدمت مناسب شماست.

ما شرایطی رو فراهم کردیم که شما بتونید خیلی راحت و کاملا آنلاین با روان‌شناسان متخصص تیم سمف‌کیدز، جلسات مشاوره داشته باشید.

تعرفه‌ی معمول جلسات روان‌ درمانی برای هر ۴۵ دقیقه حدود ۲۰۰ هزار تومان به بالاست؛ اما ما برای عمل به تعهد خودمون، در راستای کمک به شما مامان و باباها برای طی کردن مسیر رشد فرزندانتون این جلسات رو با تعرفه‌ی کمتری برگزار می‌کنیم.

شما می‌تونید با خیال راحت در رابطه با مسائلی که ذهنتون رو مشغول کرده با روان‌شناسان ما صحبت کنید و از راهکارهاشون استفاده کنید.

دیدگاه‌ مامان و باباهای سمف‌کیدزی