کارگاه های حضوری

ما توی کارگاه‌های حضوری سمف‌کیدز، شرایطی رو فراهم می‌کنیم که کودکان بتونن فعالیت‌های مختلف رو بی دغدغه و زیر نظر مربی تجربه کنن. کارگاه‌های حضوری این فرصت رو به بچه‌ها می‌ده که کنار هم وقت بگذرونن و با همدیگه تعامل کنن. کارگاه‌های ما تو زمینه‌های مختلف و مکان‌های متفاوت اجرا می‌شن.

هدف کارگاه ها چیه؟

هدف از برگزاری کارگاه‌ها، مثل بقیه‌ی فعالیت‌های سمف‌کیدز، افزایش مهارت‌های مختلف کودکانه. بچه‌ها توی کارگاه‌ها فعالیت‌هایی رو انجام می‌دن که هم سرگرمشون می‌کنه و هم غیر مستقیم مهارت‌های مختلف رو بهشون آموزش می‌ده. در واقع توی کارگاه‌های سمف‌کیدز هم حسابی به بچه‌ها خوش می‌گذره، هم کلی کارای جدید رو تجربه می‌کنن و یاد می‌گیرن.

موضوع کارگاه ها چیه؟

کارگاه‌ها تو زمینه‌های مختلف علمی، مهندسی، خلاقیت، هنری، بازی و سرگرمی برگزار می‌شن. در طول کارگاه‌ها بچه‌ها با کمک مربی‎ها یاد می‌گیرن که چطور یه سازه‌ی مهندسی جدید بسازن، یه کاردستی خلاقانه درست کنن، یه آزمایش علمی انجام بدن یا یه بازی رو با هم انجام بدن و لذت ببرن. همه‌ی این فعالیت‌ها با هدف درگیر کردن و افزایش چندین مهارت مختلف کودکان طراحی و اجرا می‌شن.

کارگاه‌ها کی و کجا برگزار می‌شن؟

هر هفته کارگاه‌های مختلفی در زمان‌ها و مکان‌های مختلف اجرا می‌شن. برای اطلاع از مناسب‌ترین زمان و مکان، فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن.

( اینجا یک فرم شبیه فرم صفحه‌ی دوره‌های حضوری باشه)

تاریخ تولد کودک(Required)